Poznaj nasz program: Gwarancja satysfakcji w 60 dni

Napisali o nas

„– Mam wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej i dawno nie spotkałem się z odkryciem, które tak mocno wstrząsnęło branżą – mówi dr Jakub Gręcki. – Kremy na bazie kawioru to prawdziwy hit. Zachwyciły się nimi kobiety w całej Europie, teraz przyszła kolej na Polskę. Najnowsza kuracja kawiorem powstała w laboratoriach La Milu Europe – dodaje naukowiec. Z każdym dniem takiej kuracji skóra jest coraz bardziej gładka i miękka w dotyku, wygląda na wyraźnie odmłodzoną i zregenerowaną…….”

„La Milu Anti Aging Formula to nowoczesna, luksusowa kuracja przeciwzmarszczkowa. Unikalny koktajl składników sprawia, że to idealny sposób na odmłodzenie skóry. Krem łączy w sobie ekstrakt z kawioru Nutrisea, olej bawełniany, komórki macierzyste winogron, polisacharyd Fucogel, hialuronian sodu i d-panthenol. La Milu Day zawiera dodatkowo filtry ochronne UV, a La Milu Night – witaminę E i masło Shea……..”

„Naukowcy i dermatolodzy połączyli siły, by znaleźć skuteczną broń w walce z procesem starzenia. Zgodnie twierdzą, że źródłem młodości są komórki macierzyste. Opracowali formułę, która jest przełomem w kosmetologii – wygładza zmarszczki, rozjaśnia skórę i sprawia, że wygląda ona nawet o 15 lat młodziej……..”

„Nowoczesne technologie zastosowane w laboratoriach pozwoliły na wykorzystanie najbardziej korzystnych właściwości tego „eliksiru młodości” i stworzenie La Milu Anti Aging Formula na bazie ekstraktu z kawioru Nutrisea. To jeden z najbardziej innowacyjnych produktów na polskim rynku. Proteiny, lipidy, witaminy i minerały, które tworzą krem nawilżają, odżywiają i ujędrniają skórę. Działanie kuracji jest widoczne już po pierwszym tygodniu używania………”